Rádi byste měli k dispozici vždy čerstvé ovoce a zeleninu v nejvyšší dostupné kvalitě? Nabízíme vám naše bedýnky.

Společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje ovoci a zelenině již déle jak 20 let, díky získaným zkušenostem jsme schopni vám zajistit vždy jen to nejlepší.

Bedýnky jsou plné čerstvého ovoce a zeleniny v nejlepší kvalitě s přihlédnutím k aktuální sezónnosti.
Obsah bedýnek se bude obměňovat vždy první týden v měsíci, aktuální složení bude uveřejněno na našich stránkách.
Obsah bedýnek se nedá změnit, nabízíme vám však možnost doplnit sortiment bedýnky osobním výběrem u nás na firmě.
Za dřevěnou bedýnku z javorového dřeva je vratná záloha 250 Kč. Když už bedýnku nebudete chtít, zálohu vám vrátíme.

Jak to funguje?

Objednávku můžete udělat na našich webových stránkách www.mkfruit.cz/bedynky do středy 12hod., bedýnka je poté aranžována a připravena k osobnímu odběru v pátek od 8-15hod na expedici firmy MK Fruit, s.r.o., Žerotínova 87, Šumperk. Zde je pro vás vždy k dispozici ochotný a zaškolený personál, který vám rád případně pomůže s dalším nákupem.

V měsíci květnu najdete v našich bedýnkách následující čerstvé dobroty: ortalinka, banány, limetky, okurek, jablka golden, pomeranče, kedlubna, rajče, ředkvičky, meruňky, cuketa, brokolice. Přejeme dobrou chuť. 🙂

Bedýnka

Aktuální obsah: ortalinka, banány, limetky, okurek, jablka golden, pomeranče, kedlubna, rajče, ředkvičky, meruňky, cuketa, brokolice.

 

Bedýnka
250.00 Kč
Bedýnka
Bedýnky jsou vyrobené z kvalitního javorového dřeva s potravinářským certifikátem. Chceme se vyhnout odpadu a být ekologičtí. Navíc se ovoce a zelenina v javorové bedýnce dobře uskladňují a vypadají pěkně. Za bedýnku se platí vratná záloha 250 Kč, kterou Vám vrátíme, až už bedýnku nebudete chtít dále využívat.
Původ
Vybíráme pro Vás vždy to nejlepší. Naše ovoce a zelenina pochází z nejkvalitnějších zdrojů domácích i zahraničních pěstitelů, které máme prověřené již 20 let. Snažíme se podporovat domácí zemědělství, takže upřednostňujeme právě dostupné české plodiny.

Dárkový koš

Hledáte vhodný dárek, kterým potěšíte přátelé, rodinu nebo obchodní partnery?
Nabízíme vám dárkový koš plný čerstvého ovoce.
Dárkový koš obsahuje ananas, citrusy, jablka a hrušky, banány, hroznové víno, další sezonní plodiny a některé druhy vybraných exotů.
Je možné objednat také ovocnou síťku.

Jak to funguje?

Objednat si můžete na našich webových stránkách www.mkfruit.cz/bedynky případně na tel.č. +420 739 385 271. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na složení a do jaké ceny můžeme zasahovat. Vyhotovenou objednávku si budete moci vyzvednout na expedici firmy MK Fruit, s.r.o. dle smluveného termínu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Máte dotazy?

Na vaše jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na tel. č .: +420 739 385 271. Případně můžete využít e-mailovou adresu: bedynky@nullmkfruit.cz, nebo níže uvedený kontaktní formulář.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů