Ovocné a zeleninové bedýnky

Milujete čerstvé ovoce a zeleninu v té nejvyšší dostupné kvalitě? Nabízíme vám naše bedýnky.
A proč si bedýnku objednat právě u nás? Ovoci i zelenině se s láskou věnujeme už víc než 20 let. Díky našim zkušenostem a kvalitním dodavatelům jsme vám schopni zajistit vždy jen to nejlepší.

Bedýnky jsou plné čerstvého ovoce a zeleniny v nejlepší kvalitě s přihlédnutím k aktuální sezónnosti.

Obsah bedýnek se pravidelně obměňuje každé dva týdny. Aktuální složení dobrot v bedýnce najdete níže.

Obsah bedýnek se nedá změnit, nabízíme vám však možnost doplnit sortiment bedýnky osobním výběrem u nás na firmě.

Jak to funguje?
Máte dvě možnosti

1. Bedýnku si odebrat u nás. Objednávku můžete udělat zde na této stránce každý týden do středy 12:00. Bedýnka je poté aranžována a připravena k osobnímu odběru v pátek od 8:00 – 14:00 na expedici firmy MK Fruit, s.r.o., Žerotínova 87, Šumperk. Zde je pro vás vždy k dispozici ochotný a zaškolený personál, který vám rád pomůže s případným dalším nákupem. Cena bedýnky je v tomto případě 270 Kč. Platba je možná hotově i pomocí platební karty.

2. Bedýnku si nechat doručit. Pro zákazníky ze Šumperka, Zábřehu a Mohelnice nově nabízíme i možnost dopravy. Pokud bude vaše doručovací adresa v těchto třech městech, bedýnku rádi doručíme až k vám domů. Opět platí, že objednávky uskutečněné do středy 12:00 rozvážíme v pátek od 7:00 do 15.00. Cena bedýnky je v tomto případě 320 Kč. Náš řidič vás bude předem kontaktovat a upřesní čas doručení. Platba je při dovozu bedýnky možná pouze hotově.