Společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje prodeji ovoce a zeleniny již více než dvacet let. Díky vyzkoušeným dodavatelům, kteří nám vycházejí vstříc, zázemí společnosti, které nám umožňuje o sortiment řádně pečovat a zkušeným zaměstnancům, kteří ovoci a zelenině skutečně rozumí Vám můžeme zaručit dlouhodobé dodávky kvalitního ovoce a zeleniny za příznivé ceny i související servis. Zkoumejte u naší konkurence zda umí totéž.
Kontaktujte nás, to, na co jste zvyklí zajistíme, navíc nabízíme náš program zahrnující vitamínové dny, pracovní sešity, pracovní listy atd. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, budete překvapeni naší kreativitou.
Nabízíme „Vitamínové dny“, pracovní sešity s informacemi o námi nabízeném ovoci a zelenině, pracovní sešity, které oživí Vaši výuku, sponzorskou pomoc při vašich akcích a mnoho dalšího.
Každý rok navyšujeme počet škol a žáků, kteří spolupracují v programu s námi. Toho jsme dosáhli pouze díky tomu, že jsou s námi školy spokojeny. Požádejte nás a předáme vám kontakt na ředitele škol se kterými spolupracujeme. Sami si od nich zjistěte, co pro ně děláme a jak jsou spokojeni.
V programu OZDŠ spolupracujeme s prestižními partnery a značkami, jako jsou Rauch, Ovocňák, Tescoma či Tatra Hlinsko. Díky jejich spolupráci a partnerství vám můžeme nabídnout jejich produkty a podporu v průběhu školního roku při vašich aktivitách. Spolupráci rádi zprostředkujeme, obraťte se na nás.
349
škol se už s námi zapojilo do projektu
84960
dětí již ochutnalo naše ovoce a zeleninu
jsme 4. v ČR
poskytovatel tohoto programu a to i díky vám
Rozšíření projektu „Ovoce a zelenina do škol“
Chtěli bychom Vás informovat o schválení rozšíření projektu „Ovoce a zelenina do škol“, které začne platit od nového školního roku 2017/2018 (podle nařízení vlády č.74/2017 ze dne 8. března 2017). Projekt se bude nově jmenovat „Školní projekt“ a bude se již týkat všech žáků základních škol. Tedy prvního i druhého stupně vč. přípravných tříd a dále škol speciálních vč. přípravných tříd. Díky tomuto projektu Vám naše firma může nabídnout:

  • Zdarma neochucené mléko a mléčné výrobky pro všechny žáky základních a středních škol
  • Zdarma ovoce a zelenina pro žáky I. a II. stupně, tedy tříd 1. – 9. plus přípravné třídy
  • Zdarma doprovodný program pro oba projekty „Ovoce a zelenina do škol“ a „Mléko do škol“
  • Prodej dotovaného ochuceného mléka a mléčných výrobků žákům škol v souladu s cenovou regulací

Co se týče projektu „Mléka do škol“ budeme nadále spolupracovat s mlékárnou Tatra Hlinsko. O produktech, které Vám nabídneme a o množství neochuceného mléka zdarma, Vás budeme informovat v co možná nejkratším termínu.

 

V případě Vaší potřeby nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Závěrečná zpráva projektu ovoce do škol
Přečtěte si závěrečnou zprávu ze Základní školy v Bruntále. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na školní rok 2016 / 2017. V případě, že se chcete přidat k nám, neváhejte nás kontaktovat.
Dotované Ovoce a zelenina do škol Projekt dotované Ovoce a zelenina do škol zavádí bezplatné ovocné svačinky žákům 1. až 9. tříd základních škol včetně přípravných podle nového nařízení vlády č. 74/2017 ze dne 8. března 2017 o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na dodávky ovoce, zeleniny, mléka a výrobků z nich do škol a o změně některých souvisejících nařízení vlády: Vláda nařizuje podle § 2b odst. 2 zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění zákona č. 128/2003 Sb., zákona č. 441/2005 Sb. a zákona č. 291/2009 Sb., a podle § 1 odst. 3 zákona č. 256/2000 Sb., o Státním zemědělském intervenčním fondu a o změně některých dalších zákonů (zákon o Státním zemědělském intervenčním fondu), ve znění zákona č. 128/2003 Sb., zákona č. 441/2005 Sb. a zákona č. 179/2014 Sb. Veškeré smluvní podmínky a potřebné formuláře ke stažení zde →

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás zde

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Díky skutečnosti, že prodej ovoce a zeleniny je předmětem našeho zájmu a podnikaní již přes dvacet let, dokážeme v rámci programu „Ovoce a zelenina do škol“ nabídnout a dodat, v sáčcích s naším logem, vždy produkty nejvyšší kvality. Díky schopnostem a praxi našich zaměstnanců při práci s ovocem a zeleninou umíme vybrat to nejkvalitnější, co se na trhu v rámci sortimentu ovoce a zeleniny nachází. Sázíme na sezónní produkty, preferujeme české pěstitele a vybíráme tak, že ovoce či zeleninu nejprve sami ochutnáme a poté je teprve balíme a posíláme do škol. Díky chlazeným skladům, dopravním prostředkům a sofistikované logistice jsme schopni dodat až přímo do tříd kvalitní produkci z českých sadů a zahrad.

Ovoce a zeleninu balíme do sáčků pro každého žáka zvlášť, bedýnky s ovocem a zeleninou připravujeme pro každou třídu odděleně a jsme připraveni je dopravit až ke dveřím tříd.

Do doprovodných opatření ve formě „Vitamínových dnů“, pracovních sešitů, pracovních listů, výročních bedýnek (např. exotická bedýnka před Vánoci), možnosti sponzoringu školních akcí vkládáme vždy co největší invenci a kreativitu, kterou jsme schopni vyvinout.

Za nás hovoří naše výsledky a spokojenost škol, které s námi již několik let spolupracují. Každý rok navyšujeme počet dětí, ke kterým se dostane naše kvalitní ovoce a zelenina.

Oslovte nás, rádi za Vámi přijedeme představit projekt v našem podání.

Vyzkoušejte nás a budete spokojeni.