Naše společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje prodeji ovoce a zeleniny již více než dvacet let. Díky osvědčeným dodavatelům, kteří jsou našimi dlouholetými partnery, zázemí společnosti, které nám umožňuje o sortiment řádně pečovat a zkušeným zaměstnancům, kteří ovoci a zelenině skutečně rozumí, Vám můžeme zaručit dlouhodobé dodávky kvalitního ovoce a zeleniny i související servis v rámci projektu “Ovoce a zelenina do škol”.
Zakládáme si na osobním přístupu. Vždy je na telefonu ochotný zaměstnanec naší společnosti, kterého znáte, a který je připraven reagovat na vaše přání a dotazy. Přizpůsobíme se vašim požadavkům na datum i hodinu dodání. Naši řidiči jsou spolehliví a přesní.
Kreativita je nám vlastní. Budete překvapeni. Vitamínové dny, degustační bedýnky, pracovní sešity s informacemi o ovoci a zelenině, pracovní sešity, které oživí výuku, sponzorská pomoc při vašich akcích… To vše pro vás radi zajistíme.
Ceníme si dlouhodobé spolupráce. Se stovkami škol spolupracujeme po mnoho let nebo celou dobu trvání projektu “Ovoce a zelenina do škol”. Toho jsme dosáhli právě díky tomu, že jsou s námi školy spokojeny. Na požádání vám předáme kontakt na ředitele škol, se kterými spolupracujeme. Sami si u nich můžete ověřit, co pro ně děláme, jsme schopni zajistit, a jak jsou s našimi službami spokojeni.
V projektu “Ovoce a zelenina do škol” spolupracujeme s prestižními partnery a značkami, jako jsou Rauch, Ovocňák a Tescoma . Díky jejich spolupráci a partnerství vám můžeme nabídnout jejich produkty a podporu v průběhu školního roku při vašich aktivitách. Spolupráci rádi zprostředkujeme, obraťte se na nás.
378
škol se už s námi zapojilo do projektu
83959
dětí již ochutnalo naše ovoce a zeleninu
jsme 4. v ČR
poskytovatel tohoto programu a to i díky vám
O projektu „Ovoce a zelenina do škol“
Od školního roku 2017/2018 se projekt „Ovoce a zelenina do škol“ řídí nářízením vlády č.74/2017 ze dne 8. března 2017. Týká se všech žáků základních škol, tedy prvního i druhého stupně vč. přípravných tříd a dále škol speciálních. Díky tomuto projektu Vám naše firma může nabídnout:

  • Zdarma ovoce a zeleninu pro žáky I. a II. stupně, tedy tříd 1. – 9. plus přípravné třídy
  • Zdarma doprovodný program pro projekt „Ovoce a zelenina do škol“
Kontakt na tým projektu Ovoce a zelenina do škol:

Pavla Kubová
Tel: 734 265 149
Email: ovocedoskol(@)mkfruit.cz

 

Jana Smrčková
Tel: 739 385 270
Email: ovocedoskol(@)mkfruit.cz

Závěrečná zpráva projektu ovoce do škol
Přečtěte si závěrečnou zprávu ze Základní školy v Bruntále. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další školní rok. V případě, že se chcete přidat k nám, neváhejte nás kontaktovat.
Dotované Ovoce a zelenina do škol Projekt dotované Ovoce a zelenina do škol zavádí bezplatné ovocné svačinky žákům 1. až 9. tříd základních škol včetně přípravných podle nového nařízení vlády č. 74/2017 ze dne 8. března 2017 o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na dodávky ovoce, zeleniny, mléka a výrobků z nich do škol a o změně některých souvisejících nařízení vlády: Vláda nařizuje podle § 2b odst. 2 zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění zákona č. 128/2003 Sb., zákona č. 441/2005 Sb. a zákona č. 291/2009 Sb., a podle § 1 odst. 3 zákona č. 256/2000 Sb., o Státním zemědělském intervenčním fondu a o změně některých dalších zákonů (zákon o Státním zemědělském intervenčním fondu), ve znění zákona č. 128/2003 Sb., zákona č. 441/2005 Sb. a zákona č. 179/2014 Sb. Veškeré smluvní podmínky a potřebné formuláře ke stažení zde →

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás zde

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Díky skutečnosti, že prodej ovoce a zeleniny je předmětem našeho zájmu a podnikaní již přes dvacet let, dokážeme v rámci programu „Ovoce a zelenina do škol“ nabídnout a dodat, v sáčcích s naším logem, vždy produkty nejvyšší kvality. Díky schopnostem a praxi našich zaměstnanců při práci s ovocem a zeleninou umíme vybrat to nejkvalitnější, co se na trhu v rámci sortimentu ovoce a zeleniny nachází. Sázíme na sezónní produkty, preferujeme české pěstitele a vybíráme tak, že ovoce či zeleninu nejprve sami ochutnáme a poté je teprve balíme a posíláme do škol. Díky chlazeným skladům, dopravním prostředkům a sofistikované logistice jsme schopni dodat až přímo do tříd kvalitní produkci z českých sadů a zahrad.

Ovoce a zeleninu balíme do sáčků pro každého žáka zvlášť, bedýnky s ovocem a zeleninou připravujeme pro každou třídu odděleně a jsme připraveni je dopravit až ke dveřím tříd.

Do doprovodných opatření ve formě „Vitamínových dnů“, pracovních sešitů, pracovních listů, výročních bedýnek (např. exotická bedýnka před Vánoci), možnosti sponzoringu školních akcí vkládáme vždy co největší invenci a kreativitu, kterou jsme schopni vyvinout.

Za nás hovoří naše výsledky a spokojenost škol, které s námi již několik let spolupracují. Každý rok navyšujeme počet dětí, ke kterým se dostane naše kvalitní ovoce a zelenina.

Oslovte nás, rádi za Vámi přijedeme představit projekt v našem podání.

Vyzkoušejte nás a budete spokojeni.