Loupání brambor, kořenové zeleniny či další pomocné práce musí v každém provozu někdo vykonávat. S tím souvisí náklady na pracovní sílu – mzda či odvody na sociální či zdravotní pojištění. V případě objednání našich produktů v gastroprogramu neseme tyto náklady za vás. Zdánlivě dražší brambory či zelenina by se při započítání nákladů na pracovní sílu, kterou byste museli platit je ve skutečnosti výrazně levnějším řešením. Podrobné výpočty v závislosti na spotřebě vám rádi dodáme.
Například vakuované hranolky či mřížky pouze rozbalíte a smažíte. Toto řešení může být důležitým ulehčením např. při přípravě velkého množství porcí např. při zajišťování oslav, akcí či v např. v průběhu sezónního zvýšeného odběru jídel.
Kdo z vás rád loupá cibuli? Máte krouhací stroje? Pokud si odpovíte NE, řešíme toto dilema za vás dodáním loupané cibule, krouhané zeleniny či plátkovaného ovoce.
S využitím našich produktů snadno připravíte základ pod guláš, polévku či svíčkovou. Vyzkoušejte a již nikdy nebudete chtít trávit čas loupáním, krájením či krouháním. Reagujeme flexibilně na vaše požadavky. Řeknete, že potřebujete červenou řepu na mřížky – máte ji, objednáte si plátky citronů do aperitivů, dodáme je, potřebujete velké množství loupaného česneku na zabijačku – přivezeme jej…
Ušetřit váš čas či náklady na pracovní sílu můžete s naším „Gastroprogramem“. Ten zajišťujeme společně se společností Fruit servis, s.r.o., která má statut chráněné dílny. V ní nachází uplatnění zaměstnanci se sníženou zdravotní schopností. V souvislosti s tím Vám můžeme poskytnout „Náhradní plnění“.
Zpracováváme a předpřipravujeme zeleninu i ovoce pro její další využití v gastro zařízeních. Loupeme a krájíme brambory, krouháme zeleninu a vše uchováváme v solném roztoku, vakuu, či v ochranné atmosféře. Vše operativně, na objednávku a dle přání zákazníka. Takto předpřipravenou zeleninou šetříme finanční náklady našich zákazníků na pracovní sílu, která by se musela věnovat přípravě zeleniny namísto plnění jiných úkolů. Díky využití různorodých špičkových strojů pro úpravu zeleniny rozšíříme bezpracně variabilitu vašich jídel, učiníme Vás tak zajímavější v porovnání s Vaší konkurencí. Zeleninu i ovoce zpracováváme i uchováváme bez chemických konzervantů.

Pro přihlášení se do sekce pro partnery musíte mít udělen přístup o který si můžete požádat e-mailem: spicka@mkfruit.cz.

Přihlášení